O nas


Jesteśmy grupą niezależnych konsultantów wywodzących się ze znanych agencji PR. Gdyby policzyć nasze wspólne doświadczenie, nazbierałoby się około 30 lat. Wciąż jednak lubimy myśleć nieszablonowo, choć strategie planujemy twardo stąpając po ziemi. Jesteśmy blisko naszych klientów, bo przyjmujemy tylko te projekty, w które sami wierzymy. Mamy swoje pasje, a jedną z nich jest komunikacja marketingowa i PR.

Konsultanci

Agnieszka Krysztofowicz

Od kilkunastu lat zawodowo związana z komunikacją 360°. Doradzała zarówno małym lokalnym firmom, samorządom, jak również dużym międzynarodowym korporacjom. Orędowniczka myślenia out of the box: ceni nieszablonowe podejście połączone z racjonalną oceną sytuacji. Współpracowała m.in. z takimi firmami i instytucjami, jak: Agros Nova, Colgate-Palmolive, Johnson&Johnson, Komisja Europejska, PKP Energetyka oraz Urząd Miasta st. Warszawa. Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Radosław Pancewicz

Od 8 lat planuje i realizuje kompleksowe kampanie z pogranicza PR i marketingu. Specjalizuje się w budowaniu wizerunku marek, projektach korporacyjnych i edukacyjnych. W swoim portfolio ma współpracę z takimi firmami, jak: Adidas, Diageo, Janssen, Lanxess, Panasonic, Pfizer. Ukończył Wydział Nauk Politycznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest członkiem Public Relations Consultatns Association w Londynie.

Maria Konieczna

Z branżą PR związana od 2008 roku. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym i kompleksowej obsłudze marketingowo-komunikacyjnej dla segmentów wrażliwych. Realizowała kampanie w przestrzeni on-line i off-line dla takich klientów, jak: Adamed, Bayer, IBSA, Ferring, GSK, PZU i PGE. Posiada dyplom w dziedzinie ekonomii, coachingu i budowania strategii marketingowych. Jest laureatką wyróżnień za prace poświęcone tematyce CSR.

Tylko długofalowe i wielowymiarowe działania mogą zbudować lub zmienić wizerunek firmy czy produktu. Od czego zacząć? Od przemyślanej i kompleksowej strategii komunikacji, której zostaną podporządkowane wszystkie kolejne realizacje.

O reputację firmy można dbać, ale zdecydowanie lepiej byłoby nią umiejętnie zarządzać. Zjednanie mediów, liderów opinii oraz instytucji ważnych dla branży to dobry początek drogi do sukcesu.

Ryba psuje się od głowy, podobnie jak firma. Tylko poinformowany klient wewnętrzny jest w stanie zrozumieć i poprzeć wszelkie procesy zachodzące w przedsiębiorstwie i otoczeniu.

Marka to nie tylko produkt, ale również wartości, które za nim stoją. Jak przekonać konsumenta do tych wartości? Sposobów jest tyle, ile produktów na rynku.

Bycie odpowiedzialnym w biznesie to nie tylko moda, to powinność. Dobrze skrojony program CSR przyniesie korzyść dla firmy i otoczenia.

Edukacja może zmienić rynek. Świadomy klient to lepszy klient, a stanowisko eksperta, to dobry start, by stać się liderem branży.

Warto dobrze zaplanować obecność nowych mediów w szerszym planie komunikacji. Każdy głos jest istotny, a interakcja z konsumentem czy partnerem to szansa, której nie było jeszcze kilka lat temu.

Najlepszy kryzys to taki, którego nie ma. Komunikacja kryzysowa to nie tylko gaszenie pożaru, ale przede wszystkim zapobieganie zaprószeniu ognia.

Powody mogą być różne, dla których w firmie nie ma działu PR. Bez względu na przyczynę, jesteśmy gotowi ten dział stworzyć i poprowadzić go kompleksowo.

Oferta


Pozycjonowanie Stron WWW Łódź, Niskie Ceny Pozycjonowania Stron Internetowych.

Pozycjonowanie Stron WWW Łódź, Niskie Ceny Pozycjonowania Stron Internetowych.

Pozycjonowanie Stron WWW Łódź, Niskie Ceny Pozycjonowania Stron Internetowych.

Jeśli zatem w pierwszej dziesiątce wyników nie znajdzie tego, czego szuka, to najczęściej zmienia frazę a nie przechodzi do kolejnych stron Google. PPC jest natomiast narzędziem taktycznym, które stosuje się w najczęściej w błyskawicznych akcjach promocyjnych. Jakie korzyści płyną z pozycjonowania strony internetowej? Czy można samemu wykonać mityczną wręcz czynność, jaką stanowi pozycjonowanie strony internetowej? Pozycjonowanie jest więc również świetnym sposobem na skuteczne budowaniu świadomości marki u odbiorców. Dlatego są bardzo skuteczne! Pozycjonowanie stron internetowych czyli droga na wyżyny wyszukiwarek, jest w naszym wykonaniu działaniem w pełni skutecznym i przyjaznym dla Klienta. Koszt usługi oparty jest o ryczałt, który pozwala dopasować intensywność działań pozycjonerskich do budżetu klienta. Przeznaczenie małego budżetu na kampanię SEO z pewnością nie spowoduje większych strat finansowych, ale też nie przyniesie oczekiwanych efektów. Dzięki wykorzystaniu skutecznych i prostych rozwiązań wszystkie nasze strony są łatwe w obsłudze i nawet osobom początkującym nie sprawia większych problemów ich późniejsza aktualizacja.

To dzięki odpowiedniemu linkowaniu możemy określić jak rozdzielić przepływ rozdzielić przepływ page rank’u pomiędzy wybranymi podstronami. Jak pozycjonować strony internetowe? Jak wybrać właściwą agencję? pozycjonowanie google cena Wyniki naszej pracy pokazują, iż działania prowadzone przez naszą agencję są jednymi z najbezpieczniejszych i pozwalają na ciągłą egzystencję w TOP 10 w wynikach wyszukiwania.Nasza agencja wykorzystuje tylko bezpieczne i legalne techniki SEO zaakceptowane przez Google. Niestety tylko z pierwszej, gdyż przeciętny użytkownik nie zagłębia się w dalsze poszukiwania i wierzy, że pierwsze wyniki są tymi najlepszymi. To są właśnie wyniki rozszerzone. Wchodzi w krew. Właśnie najgorzej jest zacząć, dlatego takie kursy mocno pomagają. Przed rozpoczęciem pozycjonowania ustalamy wraz z klientem słowa kluczowe, które pozycjonujemy na samym początku, później wraz z osiągnięciem zadowalających efektów dobieramy kolejne i tak przez cały okres trwania pozycjonowania. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę wraz z cennikiem na pozycjonowanie strony www i wypromujemy Twoją firmę! Pozycjonowanie serwisów na frazy nie związane z treścią prezentowaną pod danym adresem www jest niezgodne z etyką dobrego SEO i firma ArtSearch nie podejmuje się takich zleceń. Firma zajmuje się przede wszystkim tworzeniem aplikacji mobilnych, ale także pozycjonowaniem stron internetowych, co robi się po to, by dana firma stała się bardziej rozpoznawalna i posiadała większą renomę.

W procesie ustalania pozycji serwisu w wyszukiwarce pod uwagę branych jest ponad 300 czynników rankingowych - dlatego tak ważne jest, aby pozycjonowaniem Twojego serwisu zajęli się profesjonaliści. Kolejność na jakiej pojawiają się konkretne podstrony nie jest przypadkowa – ranking w wyszukiwarce jest ustalany na podstawie mierzalnych i jednoznacznych czynników i za ułożenie odpowiada algorytm wyszukiwarki. Mit nr 4: Słowo Kluczowe Występujące w Nazwie Domeny Osiąga Wyższy Poziom Rankingu w Wyszukiwarce. pozycjonowanie html Mniej istotne (ale wciąż ważne) stają się również słowa kluczowe, ponieważ RankBrain potrafi interpretować zapytania i szukać dla nich synonimów. Najważniejszym w pozycjonowaniu SEO jest wybór odpowiednich fraz na które chcą Państwo pozycjonować swoją stronę. Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona będzie częściej odwiedzana, zyska na popularności. Własna strona internetowa pozwala nam na kontaktowanie się z klientami i budowanie swojego wizerunku w sieci. To rozwiązanie budżetowe, idealne dla małych firm, dla których strona internetowa ma stanowić wizytówkę oraz prezentację oferty. Warto pamiętać o tym, że ranking witryn jest ustalany według najlepszego dopasowania oraz działań marketingowych.

W naszej pracy wykorzystujemy bogate doświadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz kampanii marketingowych, a także technik pozycjonowania. Otóż znikoma! na czym polega pozycjonowanie Dzięki profesjonalnej usłudze pozycjonowania zwiększysz swoją przewagę nad konkurencją i zajmiesz chwalebną pozycję lidera! Dzięki temu codziennie Twoją stronę odwiedzać będą potencjalni klienci. Dzięki temu usługa pozycjonowania będzie efektywna, a klienci po odwiedzeniu Twojej strony od razu znajdą to, czego szukają. Ocenić zakres usług pozycjonowania strony, które są oferowane i zapytać o możliwości dostosowywania cennika pozycjonowania. Dziennie miliony internautów przeszukują zasoby internetu w poszukiwaniu usług oraz produktów. Jest to działanie absorbujące mnóstwo czasu oraz energii i warto powierzyć takie operacje profesjonalistom. Proponujemy we wszystkich rozmiarach komplety damskiej bielizny nocnej i damskie szlafroki z kapturem, koszule nocne satynowe oraz piżamy. W ponad 80% przypadków firmy posiadają stronę internetową (często wykonaną przez profesjonalistów), lecz strona ta znajduje się na bardzo odległym miejscu w wynikach wyszukiwania popularnych Wyszukiwarek. Działania te zwane są przez niektórych słowami "marketing szeptany".

Co gorsza – w przypadku błędu (np. Firmowa strona internetowa, która jest skutecznie pozycjonowana, przynosi zyski kilkukrotnie wyższe niż same wydatki na reklamę SEO. Najwyższy czas, aby Twoja strona naprawdę zaczęła pozyskiwać klientów! Może być wiele wyszukiwań dotyczących zmywarek, ale na przykład 15% potencjalnych klientów posiada małe mieszkania lub domki letniskowe. Założenie profili dotyczących Twojej strony/firmy/biznesu to jedna z najprostszych metod zdobycia linków. Niemalże każdy przeciętny Polak szukając konkretnych usług czy produktów, używa do tego celu wyszukiwarki Google, a 50 % z tej grupy dokonuje zakupów w sklepach internetowych. Nasi doświadczeni copywriterzy napiszą Państwu opisy wszystkich usług jakie Państwo oferują, rozbudują treści strony głównej czy uzupełnią bloga o artykuły gdzie nacisk będzie kładziony na frazy, na które ciężko wypozycjonować stronę firmową np. „Jaki rodzaj ocieplenia wybrać”. Starannie wybieramy klientów i cenimy firmy, z którymi jest szybki kontakt ponieważ nam także zależy na dobrej współpracy. Znajdując się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania np.: pod hasłem usługi geodezyjne można liczyć na odzew potencjalnych klientów z całej Polski, a nie tylko regionu w którym prowadzi się działalność gospodarczą. Wypełniając formularz nie zobowiązujesz się do wzięcia udziału w kursie - jest to tylko zapis na bezpłatną informację. Pozycjonowanie fraz kluczowych zawierających lokalizację miejsca, w obrębie którego użytkownicy poszukują danej usługi lub produktu, dedykowane dla firm świadczących usługi lokalne.

Skontaktuj się z nami

+48 664 922 145

Pozycjonowanie Stron WWW Łódź, Niskie Ceny Pozycjonowania Stron Internetowych.

Pozycjonowanie Stron WWW Łódź, Niskie Ceny Pozycjonowania Stron Internetowych.

Pozycjonowanie Stron WWW Łódź, Niskie Ceny Pozycjonowania Stron Internetowych.

Jeśli zatem w pierwszej dziesiątce wyników nie znajdzie tego, czego szuka, to najczęściej zmienia frazę a nie przechodzi do kolejnych stron Google. PPC jest natomiast narzędziem taktycznym, które stosuje się w najczęściej w błyskawicznych akcjach promocyjnych. Jakie korzyści płyną z pozycjonowania strony internetowej? Czy można samemu wykonać mityczną wręcz czynność, jaką stanowi pozycjonowanie strony internetowej? Pozycjonowanie jest więc również świetnym sposobem na skuteczne budowaniu świadomości marki u odbiorców. Dlatego są bardzo skuteczne! Pozycjonowanie stron internetowych czyli droga na wyżyny wyszukiwarek, jest w naszym wykonaniu działaniem w pełni skutecznym i przyjaznym dla Klienta. Koszt usługi oparty jest o ryczałt, który pozwala dopasować intensywność działań pozycjonerskich do budżetu klienta. Przeznaczenie małego budżetu na kampanię SEO z pewnością nie spowoduje większych strat finansowych, ale też nie przyniesie oczekiwanych efektów. Dzięki wykorzystaniu skutecznych i prostych rozwiązań wszystkie nasze strony są łatwe w obsłudze i nawet osobom początkującym nie sprawia większych problemów ich późniejsza aktualizacja.

To dzięki odpowiedniemu linkowaniu możemy określić jak rozdzielić przepływ rozdzielić przepływ page rank’u pomiędzy wybranymi podstronami. Jak pozycjonować strony internetowe? Jak wybrać właściwą agencję? pozycjonowanie google cena Wyniki naszej pracy pokazują, iż działania prowadzone przez naszą agencję są jednymi z najbezpieczniejszych i pozwalają na ciągłą egzystencję w TOP 10 w wynikach wyszukiwania.Nasza agencja wykorzystuje tylko bezpieczne i legalne techniki SEO zaakceptowane przez Google. Niestety tylko z pierwszej, gdyż przeciętny użytkownik nie zagłębia się w dalsze poszukiwania i wierzy, że pierwsze wyniki są tymi najlepszymi. To są właśnie wyniki rozszerzone. Wchodzi w krew. Właśnie najgorzej jest zacząć, dlatego takie kursy mocno pomagają. Przed rozpoczęciem pozycjonowania ustalamy wraz z klientem słowa kluczowe, które pozycjonujemy na samym początku, później wraz z osiągnięciem zadowalających efektów dobieramy kolejne i tak przez cały okres trwania pozycjonowania. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę wraz z cennikiem na pozycjonowanie strony www i wypromujemy Twoją firmę! Pozycjonowanie serwisów na frazy nie związane z treścią prezentowaną pod danym adresem www jest niezgodne z etyką dobrego SEO i firma ArtSearch nie podejmuje się takich zleceń. Firma zajmuje się przede wszystkim tworzeniem aplikacji mobilnych, ale także pozycjonowaniem stron internetowych, co robi się po to, by dana firma stała się bardziej rozpoznawalna i posiadała większą renomę.

W procesie ustalania pozycji serwisu w wyszukiwarce pod uwagę branych jest ponad 300 czynników rankingowych - dlatego tak ważne jest, aby pozycjonowaniem Twojego serwisu zajęli się profesjonaliści. Kolejność na jakiej pojawiają się konkretne podstrony nie jest przypadkowa – ranking w wyszukiwarce jest ustalany na podstawie mierzalnych i jednoznacznych czynników i za ułożenie odpowiada algorytm wyszukiwarki. Mit nr 4: Słowo Kluczowe Występujące w Nazwie Domeny Osiąga Wyższy Poziom Rankingu w Wyszukiwarce. pozycjonowanie html Mniej istotne (ale wciąż ważne) stają się również słowa kluczowe, ponieważ RankBrain potrafi interpretować zapytania i szukać dla nich synonimów. Najważniejszym w pozycjonowaniu SEO jest wybór odpowiednich fraz na które chcą Państwo pozycjonować swoją stronę. Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona będzie częściej odwiedzana, zyska na popularności. Własna strona internetowa pozwala nam na kontaktowanie się z klientami i budowanie swojego wizerunku w sieci. To rozwiązanie budżetowe, idealne dla małych firm, dla których strona internetowa ma stanowić wizytówkę oraz prezentację oferty. Warto pamiętać o tym, że ranking witryn jest ustalany według najlepszego dopasowania oraz działań marketingowych.

W naszej pracy wykorzystujemy bogate doświadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz kampanii marketingowych, a także technik pozycjonowania. Otóż znikoma! na czym polega pozycjonowanie Dzięki profesjonalnej usłudze pozycjonowania zwiększysz swoją przewagę nad konkurencją i zajmiesz chwalebną pozycję lidera! Dzięki temu codziennie Twoją stronę odwiedzać będą potencjalni klienci. Dzięki temu usługa pozycjonowania będzie efektywna, a klienci po odwiedzeniu Twojej strony od razu znajdą to, czego szukają. Ocenić zakres usług pozycjonowania strony, które są oferowane i zapytać o możliwości dostosowywania cennika pozycjonowania. Dziennie miliony internautów przeszukują zasoby internetu w poszukiwaniu usług oraz produktów. Jest to działanie absorbujące mnóstwo czasu oraz energii i warto powierzyć takie operacje profesjonalistom. Proponujemy we wszystkich rozmiarach komplety damskiej bielizny nocnej i damskie szlafroki z kapturem, koszule nocne satynowe oraz piżamy. W ponad 80% przypadków firmy posiadają stronę internetową (często wykonaną przez profesjonalistów), lecz strona ta znajduje się na bardzo odległym miejscu w wynikach wyszukiwania popularnych Wyszukiwarek. Działania te zwane są przez niektórych słowami "marketing szeptany".

Co gorsza – w przypadku błędu (np. Firmowa strona internetowa, która jest skutecznie pozycjonowana, przynosi zyski kilkukrotnie wyższe niż same wydatki na reklamę SEO. Najwyższy czas, aby Twoja strona naprawdę zaczęła pozyskiwać klientów! Może być wiele wyszukiwań dotyczących zmywarek, ale na przykład 15% potencjalnych klientów posiada małe mieszkania lub domki letniskowe. Założenie profili dotyczących Twojej strony/firmy/biznesu to jedna z najprostszych metod zdobycia linków. Niemalże każdy przeciętny Polak szukając konkretnych usług czy produktów, używa do tego celu wyszukiwarki Google, a 50 % z tej grupy dokonuje zakupów w sklepach internetowych. Nasi doświadczeni copywriterzy napiszą Państwu opisy wszystkich usług jakie Państwo oferują, rozbudują treści strony głównej czy uzupełnią bloga o artykuły gdzie nacisk będzie kładziony na frazy, na które ciężko wypozycjonować stronę firmową np. „Jaki rodzaj ocieplenia wybrać”. Starannie wybieramy klientów i cenimy firmy, z którymi jest szybki kontakt ponieważ nam także zależy na dobrej współpracy. Znajdując się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania np.: pod hasłem usługi geodezyjne można liczyć na odzew potencjalnych klientów z całej Polski, a nie tylko regionu w którym prowadzi się działalność gospodarczą. Wypełniając formularz nie zobowiązujesz się do wzięcia udziału w kursie - jest to tylko zapis na bezpłatną informację. Pozycjonowanie fraz kluczowych zawierających lokalizację miejsca, w obrębie którego użytkownicy poszukują danej usługi lub produktu, dedykowane dla firm świadczących usługi lokalne.